توصیه‌ به داوطلبان آزمون ارشد دانشگاه آزاد

آیا می‌دانید ...!!!
    همراه داشتن هرگونه وسیله ارتباطی و الكترونیكی در جلسه امتحان = محرومیت  
ضمن آرزوی موفقیت برای داوطلبان گرامی به منظور برگزاری هر چه بهتر آزمونهای دانشگاه آزاد اسلامی و برقراری نظم و آرامش كامل رعایت ملاحظات ذیل در آزمونها الزامی بوده و تخطی از موارد زیر محرومیت‌های شدیدی را برای داوطلبان به دنبال خواهد داشت.
1- مخدوش نمودن پاسخنامه و یا هر اقدام دیگری كه در تصحیح پاسخنامه‌ها ایجاد مشكل نماید تخلف محسوب شده و با فرد خاطی مطابق مقررات برخورد خواهد شد.
2- هرگونه تبادل پاسخ سؤالات و صحبت در جلسه آزمون، همراه بردن یادداشت و خلاصه درس، كتاب و جزوه و تغییر محل صندلی و ... تخلف محسوب شده و متخلفین مطابق مقررات مشمول محرومیت‌های شدیدی خواهند شد.
3- همراه داشتن هرگونه وسیله الكترونیكی و مخابراتی از جمله تلفن همراه، پیجر و ... ممنوع و تخلف محسوب می‌شود و مطابق قانون رسیدگی به تخلفات و جرائم آزمون های سراسری محرومیت‌های شدیدی را برای داوطلبان به دنبال خواهد داشت.
4- با توجه به نحوه طراحی سؤالات، همراه داشتن هر نوع ماشین‌حساب ساده یا مهندسی و ... ممنوع می‌باشد و در صورت مشاهده مطابق قوانین، محرومیت‌های شدیدی را برای داوطلبان به دنبال خواهد داشت.
5- شركت فرد دیگری به جای داوطلب اصلی در جلسه آزمون جرم محسوب شده و فرد جایگزین تحویل مراجع انتظامی می‌گردد و مطابق قانون رسیدگی به تخلفات و جرائم آزمون‌های سراسری داوطلب خاطی یك تا چند دوره از شركت در كلیه آزمون‌های سراسری محروم خواهد شد.
6- لازم است داوطلبین گرامی در كلیه مراحل توزیع كارت و برگزاری آزمون نظم و آرامش را رعایت نموده و از ایجاد هرگونه بی‌نظمی خودداری نمایند.
تذكر : هرگونه اقدامی كه منجر به بر هم زدن نظم جلسه آزمون گردد تخلف محسوب شده و عواقب آن متوجه شخص داوطلب خواهد بود.
7- درج مشخصات یا هرگونه علامت مشخصه (نوشتن عبارات نا مرتبط با مواد درسی و ... ) در پاسخنامه آزمون‌های تشریحی تخلف محسوب شده و منجر به محرومیت فرد داوطلب خواهد شد.
8- به منظور حفظ و رعایت حقوق داوطلبان و تضمین امنیت آزمون، مسئولین حوزه‌های برگزاری از ورود داوطلبانی كه وسایل اضافی و ممنوعه را به همراه دارند جلوگیری به عمل خواهند آورد، لذا به داوطلبان اكیداً توصیه می‌گردد از همراه داشتن هرگونه وسایل اضافه جداً خودداری نمایند.
9- هرگونه مغایرت در مشخصات سجلی و یا عكس داوطلب لازم است بعد از دریافت كارت ورود به جلسه رفع گردد لیكن در صورتی كه داوطلب به هر دلیلی در جلسه آزمون یكی از موارد نقص در مشخصات و یا عكس را مشاهده نمود لازم است با ارائه كارت ملی و یا اصل شناسنامه و با نهایت آرامش قبل از شروع جلسه آزمون مراتب را سریعاً به مسئولین مربوطه منعكس نماید.
10- چنانچه در هر یك از مراحل ثبت‌نام اینترنتی در آزمون، برگزاری آزمون، پذیرش و ثبت‌نام در محل دانشگاهی و یا حین تحصیل مشخص شود كه فرد داوطلب اطلاعات غیر واقعی و یا مدارك مجعول ارائه نموده است ضمن جلوگیری از ادامه تحصیل مطابق قانون رسیدگی به تخلفات و جرائم آزمون‌های سراسری با وی رفتار خواهد شد.
11- با توجه به این كه آزمون رأس ساعت مقرر برگزار و درب حوزه‌های امتحانی بسته خواهد شد لازم است كلیه داوطلبان حداقل یك ساعت قبل از شروع آزمون در حوزه امتحانی حاضر و نسبت به شناسایی محل آزمون خود اقدام نمایند.
12- تحت هیچ شرایطی داوطلبان تا پایان آزمون حق خروج از جلسه امتحان را نخواهند داشت.
13- از داوطلبان گرامی تقاضا می‌شود به منظور حفظ امنیت آزمون همكاری‌های لازم را در تمامی مراحل برگزاری با مسئولین مربوطه به عمل آورند.
14- داوطلبان گرامی می‌توانند كلیه نظرات و پیشنهادات خود را در راستای بهبود روند برگزاری آزمون‌ها و یا در صورت مشاهده هرگونه تخلف و تقلب موارد را از طریق نمابر به شماره 22553566 و صندوق پُستی تهران 3949-19395 به دفتر مركزی حراست و حراست مركز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی منعكس نمایند.
تذكر مهم : به همراه داشتن كارت شناسایی معتبر (اصل كارت ملی یا اصل شناسنامه) در كلیه مراحل آزمون الزامی می‌باشد.

سوالات آزمون ارشد سراسری کلیک کنید
سوالات آزمون ارشد آزاد کلیک کنید
سوالات آزمون ارشد پیام نور کلیک کنید

سوالات آزمون استخدامی ارگانهای دولتی

منبع : بانک سوالات ارشد .